Приціл оптичний комісійний Schmidt & Bender 5-25х56 P (№418397)

Бренд: Schmidt Bender
Артикул: 418397
Доступність: В наявності
188 000 грн
Кількість:
Способи доставки

Самовивіз із магазину

Замовлені товари можна забрати в одному з наших магазинів

Способи оплати

Готівкою або карткою

Оплата готівкою або карткою при отриманні товару

Оплата на рахунок

Оплата за замовлені товари на наш банківський рахунок

  • Мисливська оптика німецької компанії Schmidt & Bender сьогодні вважається однією з найкращих у світі та вже багато десятиліть користується стабільною популярністю у магазинах оптики для полювання. Завдяки високій надійності збірки та широкому діапазону збільшення приціл 5-25x56 P може успішно використовуватися на гвинтівках різних калібрів для стрільби на великі та надвеликі дистанції.

    Вартість мисливської оптики визначається багатьма факторами, і у випадку з Schmidt & Bender важливу роль відіграє застосування найсучасніших технологічних рішень. Придбавши оптичний приціл цього виробника, ви отримуєте ідеальне поєднання перевірених часом традицій та функціональності військового рівня.

    Використання нових просвітлювальних покриттів лінз забезпечує максимальне світлопропускання, що формує яскраве та чітке зображення в окулярі прицілу. Підсвітка прицільної сітки з регулюванням яскравості дозволяє точно наводитися на ціль як у світлий час доби, так і в сутінках.

    Для зручного введення поправок приціл оснащений функцією MTC (More Tactile Clicks). Під час обертання барабана чіткі та рівномірні тактильні кліки забезпечують відмінний зворотний зв'язок під час налаштування.

  • Віддалення вихідної зіниці
    90 мм
    Виробник / Країна
    Schmidt & Bender, Німеччина
    Діаметр об’єктива
    56 мм
    Додатково
    Поєднання мисливської та військової функціональності
    Корпус
    Міцний алюмінієвий сплав, герметичний, заповнений азотом (захист від запотівання)
    Кратність збільшення
    5–25× (змінна)
    Підсвітка прицільної сітки
    Є, з регулюванням яскравості
    Покриття лінз
    Багатошарове, антиблікове, з підвищеною світлопропускною здатністю
    Поле зору на 100 м
    від 5,3 м до 1,5 м (залежно від збільшення)
    Призначення
    Дальня та наддальня стрільба з гвинтівок різного калібру
    Пропускна здатність світла
    Висока, завдяки сучасним просвітлюючим покриттям
    Система введення поправок
    MTC (More Tactile Clicks) — чіткі тактильні клацання барабанів
    Тип оптики
    Оптичний приціл (комісійний)