Графік роботи:
Пн-пт з 10:00 до 18:00
Сб - вихідний
Нд - вихідний

Карабін Tavor 21 дозволяє робити як одиночні прицільні постріли так і здійснювати стрільбу чергами. З цього частіше його позиціонують як «автомат». УСМ у автомата Тавор - куркового типу, розміщений в прикладі. Запобіжник-перемикач режимів стрільби розташований над пістолетною рукояткою (виведений на ліву сторону з можливістю установки його на праву). Спускова скоба сконструйована на всю довжину пістолетної рукоятки зацело з корпусом (як і сама рукоятка). Над пістолетною рукояткою в корпусі автомата є 4 великих отвори з кожного боку для повітряного охолодження стовбура. Корпус зброї виготовлений з високоміцних полімерних матеріалів і легких сплавів, а в деяких місцях посилений вставками зі сталі. Цим досягається одна з переваг TAR-21 - порівняно невелика вага автомата.

Стовбур карабіна Tavor 21 жорстко з'єднаний з верхньою планкою Пікатіні, на яку встановлюється приціл. На правій стороні розташований замок, за допомогою якого можна поміняти ствол автомата. Штатний діоптричний приціл пізніх моделей забирається безпосередньо в планку Пікатіні. TAR-21 використовує стандартні магазини автомата M16 на 20/30 патронів. Таким чином забезпечується уніфікація спорядження для різних видів стрілецької зброї в Армії оборони Ізраїлю. Для вилучення магазину необхідно схопити магазин біля основи і натиснути на засувку куркового типу, розташовану попереду магазину. В автоматі присутня затримка затвора. Кнопка затримки затвора розташована позаду магазину знизу. Неповне розбирання може бути проведене в польових умовах без використання будь-яких інструментів, для чого достатньо виштовхнути з'єднувальний стержень, що знаходиться у верхній задній частині приклада за допомогою патрона. Потім потиличник прикладу на шарнірі відкидається назад-вниз, і рама затвора в зборі витягується назовні. Зброя характеризується високою маневреністю та зручністю при стрільбі навскидку.

Купити карабін Tavor в мисливському магазині Арм Еліт

У порівняльних випробуваннях TAR-21 має переваги за наступними показниками:
* Підвищена ударостійкість при використанні.
* Висока функціональна надійність при використанні в надзвичайних умовах.
* Постійне цілодобове використання без попередньої настройки.
* Ергономічна розробка, яка підвищує комфорт користувача і скритність.
* Точна, компактна, і порівняно коротка штурмова гвинтівка з довгим стволом.
* Тиловий центр ваги розташований близько до тіла користувача і забезпечує надійне утримання і прицілювання по фронту в русі.
* Білатеральні - можливість право-лівостороннього використання.
* Сучасна і точна система прицілювання, що прикріплюється безпосередньо до стовбура.

 

Оружие
Вес, кг 4,2
Длина ствола, мм 480
Длина, мм 725
Емкость магазина 10
Калибр 223Rem
Тип оружия Карабин

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Карабін Tavor TAR-21, калібр 223Rem (лівосторонній)

  • Модель: Tavor TAR-21
  • Наявність: Є в наявності
  • 189000.00 грн.  Buy in one click

Карабин Tavor TAR-21, калибр 223Rem (левосторонний)