Графік роботи:
Пн-пт з 10:00 до 18:00
Сб - вихідний
Нд - вихідний

Модель «Comfort» – плід технологічних досліджень компанії «Бенеллі», їх результатом стала патентована система «Comfortech System», яка дозволяє здійснити принцип «менша вага – менша віддача». При цьому підкидання ствола зменшилося на 32%, що дозволило скоротити на 34% проміжок між прицільними пострілами. Крім того, піковий імпульс віддачі, що впливає на плече стрілка, також на 47% менше, ніж у рушниць із дерев'яним прикладом. І все це без збільшення ваги рушниці.

Рушниця Benelli Comfort , калібр 12

При пострілі створюється "віддача", за рахунок цієї енергії інерційна система заряджання штовхає затвор назад, одночасно з цим відбувається викид патрона і надходження нового, цикл повторюється. Простіше кажучи, при "віддачі" інерційна система перезаряджає рушницю самостійно. Benelli Comfort має систему Air Touch - на шию ложі і на цівку нанесено спеціальне насікання Air Touch, рельєф якого, заснований на аеродинамічних властивостях сферичних поверхонь, він сприяє природній вентиляції долоні та надійному утриманню в будь-яких умовах.
Comfort Touch - це оздоблення не тільки підкреслює естетичну самобутність рушниці, але і дуже приємна на дотик. Потиличнику і гребеню надано особливу анатомічну форму, що збільшує площу контакту з плечем і щокою стрілку та оптимізує розподіл енергії віддачі.
Technogel - потиличник і гребінь прикладу виготовляються з матеріалу Technogel, створеного в результаті глибоких наукових досліджень, проведених на замовлення Бенеллі. Подібні матеріали раніше використовувалися тільки в передових галузях, де потрібні високі показники поглинання та розподілу ударних навантажень.Така зброя стане чудовим союзником у полюванні та спортивній стрільбі. Мисливські рушниці Benelli вже добре себе зарекомендували по всьому світу, як надійну та практичну зброю.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рушниця Benelli Comfort , калібр 12

  • Модель: Benelli Comfort , 12
  • Наявність: Є в наявності
  • 126000.00 грн.  Buy in one click