Графік роботи:
Пн-пт з 10:00 до 18:00
Сб - вихідний
Нд - вихідний

Компанія Heym була заснована в Зулі, Німеччина, Фрідріхом Вільгельмом Хеймом у липні 1865 року. 24 травня 1891 року їм видано патент для виготовлення триствольної мисливської рушниці з трьома тригерами і трьома молотами однієї осі. Незабаром компанія розширила виробництво дробовиків, а також комбінацій гвинтівок та дробовиків. Що примітно, Росія була їх найважливішим експортним ринком до 1914 року. У 1912 року Адольф Хейм взяв  управління компанією і почав переносити експортний ринок із Росії у США. Вже 1920 року Адольф Хейм розпочав виробництво Енсона та Діль, гвинтівки з подвійною нарізкою, з трьома тригерами, двоствольні рушниці, карабіни та комбіновані гвинтівки. Після Другої світової війни у ​​1945 році Хейм розпочав нове життя у Західній Німеччині. Завод переїхав до Остхайма в Рені / Нижній Франконії. Август і Рольф Хейм займалися створенням нової фабрики.

Купити рушницю Heym 26B

Важливою частиною будь-якої зброї, яка має вирішальне значення для ефективності стрілянини та якості протягом усього життя, є її стовбур. Хейм прийняв виклик і забезпечує якість у давніх традиціях, виготовляючи високоякісні топові траси. Крім того, є нові методи виробництва на сучасних верстатах, а також випробувані виробничі процеси. Численні етапи контролю у поточному виробництві є важливим компонентом який  впливає якість прогонів. Тому багато відомих виробників замовляють стволи у Heym.

Гвинтівка нарізна Heym 26B «Дикий кабан» від Heym.

Дана гвинтівка притягує своєю витонченістю та лаконічністю ліній, особливо привабливо виглядає гравіювання на стовбурній коробці із зображенням голови кабана. Вже давно досвідчені європейські мисливці з нетерпінням чекали на появу якісного, легкого і доступного за ціною двоствольного штуцера. І, нарешті, дочекалися: компанія Heym випустила спеціальну модель «Дикий кабан». Придбати карабін Heym 26B під патрон 8×57 ви можете у нашому магазині зброї. Цей штуцер - результат подальшого розвитку моделі 26B, що полюбилася мисливцям, вона підкуповує своїм зовнішнім виглядом. Карабін має високоточний роз'єм  для кріплення всіх традиційних оптичних прицілів. Збережені й механічні прицільні пристосування – цілик і мушка зі вставкою світло-червоного кольору, що світиться. Конструкторам Хейма вдалося суттєво знизити зусилля на верхній важіль, який потрібний для відкривання штуцера, що також відрізняє новинку від попередніх представників модельного ряду 26B. Тепер важіль зсувається дуже легко, і штуцер відкривається майже безшумно. Поліпшено і ударно-спусковий механізм, зусилля на універсальний спусковий гачок дещо знижено без шкоди для безпеки стрільця.

Оружие
Производитель Heym
Тип оружия Карабин

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Гвинтівка Heym 26B, калібр 8х57

  • Модель: Heym 26B, 8х57
  • Наявність: Нет в наличии
  • 126000.00 грн.  Buy in one click

Карабин Heym 26B, калибр 8х57 (№DE 262653)